Çeşme Suyu Mu Hazır Su Mu Kullanıyorsunuz...

schemsire

Hazır mı su mu çeşme mi içiyor minik patilerimiz. Kimler ne veriyor yazabilir mi?

38 CEVAP

nil7

Musluk suyu kullanmayın lütfen bizde hazır su kullanıyoruz ☺ akan su sesi duyunca pati atıp patilerini yalıyor bazen de içiyor bunu engelleyemiyoruz çoğu zaman o da sık değil zaten çeşme suyu ishal yapıyor bilginiz olsun.

meowhun

Hazır su kullanıyorum kendimize kullanmadığımız hiçbir şeyi kediye de vermemeliyiz şahsen İstanbulun musluk suyu içilmez bence bizim suyun suları inanılmaz klor kokuyor.

theyusra

benimki hazır su içmiyor... kaç defa alıştırmaya çalıştım ama inat edip asla içmiyor hatta geçenlerde sırf bu yüzden kabız, oldu çeşme suyunu doldurunca lakır lakır içti kendine geldi. İzmit'in suyu temiz derler ona güveniyorum bir tek..

eneskolon

Yaşadığın yerin musluk suyuna bağlı ben kayseride yaşıyorum kendimde musluk suyu tüketiyorum eğer suyu iyi olan yerdeysen musluk suyu verebilirsin

Sindycan

arıtma suyu kullanıyorum, çeşme suyunu da içiyor ayırt etmiyor ama arıtma veya hazır su kullanmak en iyisi.

Bizim yaşadığımız yerde çeşme suyu fazlasıyla temiz bu yüzden çeşme suyu veriyorum bir sorun görmedim şuana kadar

Hazır su veriyorum ve günlük olarak suyunu değiştiriyorum

Oqrenerde06

Hazır su veriyorum arada da çeşme suyu 😊😊🐾🐾

Oqrenerde06

İkisini de seviyorlar açıkçası bulunduğunuz yerin suları temizliğine bağlı.

Ev suyu veriyorum

Palyaco

Damacana suyu kullanıyorum şelale sistem

Ve hava sıcak olduğu için içine buz katıyorum

kedimedisever

Kedim çeşmeden içmeyi çok seviyordu ama sonra hastalandığı için bir daha vermedim hazır su veriyorum tüm hayvanlarıma

Pamuk12390

Hazır su kullanıyorum

beyzathemoc1

her şehirde musluk suyundaki oranlar farklı şehrinizde musluk suyunun değerleri içilebilir düzeydeyse ve tesisatınız eski değilse musluktan verebilirsiniz herhangi bir sağlık problemi yoksa