Çeşme Suyu Mu Hazır Su Mu Kullanıyorsunuz...

schemsire

Hazır mı su mu çeşme mi içiyor minik patilerimiz. Kimler ne veriyor yazabilir mi?

38 CEVAP

Minigimmm

Evimizde aritma sistemi takili. Fitreleri değişince gorduğum rezalet, çeşme suyundan uzak tutuyor bizi. Miniğimede aritma suyu veriyorum :) arıtma olmasaydi hazir su verirdim mutlaka

Nrydiry

Hazır su koyuyoruz biz, önceden çeşmeden katıyorduk o da ishal yapıyormuş ve yaşadığımız yerde su temiz olmadığı için kendi satın aldığımız sudan koyuyorum. Zaten günde 200-400 ml kadar içiyor, çok bir şey kaybetmeyiz.

Renklipati

İst gibi bir yerde musluk suyu içmek imkansız.. hazır su kullanıyorum yavrumada hazır su veriyorum

schemsire

Çok teşekkur ederim ben de hazır su kullanıyorum da bazıları ne gerek var dedi günde 3 defa değiştiriyorum evin 4 köşesin de farklı su kapları var bir değiştirişimde yaklaşık 1 lt suya tekabül ediyor 😊 su şelalesi alıp aslında kullansam daha mantıklı olur

duman_cat_world

Bizim de arıtma sistemimiz var mutfaktaki muslukta, oradan veriyorum. Taşınmadan önceki evde arıtma yoktu, hazır su veriyordum su sebilinden.

akan suyu çok seviyorlar fakat kaplarında hazır su var. çeşme suyu sağlıklı geliyor bana da pek.

*gelmiyor

Gimlihanim

Evimizdeki arıtma sisteminin suyundan veriyorum. Olmasaydı kesinlikle hazır su verirdim. Musluk suyu tavsiye edeni hic görmedim.

Lils

Hazır suların phı kediler için fazla diye biliyorum. Musluk suyu da ph olarak ideal değil ama daha az hazır sulara göre. Musluk suyu veriyorum genelde.

orhdoner

Hazır su kullanıyorum çünkü Çeşme suları kireçli taş kum yapabilir zaten fazla içmedikleri için herhangi bir zararı da olmuyor keşke içseler de fazla ☺️ Şelale bile aldım gene çok aşırı içmiyor normal her zaman ki gibi içiyor

tyguler

ben arıtıcıdan dolduruyorum ama arıtıcı sudaki yararlı mineralleri de arıtabiliyormuş o yüzden hazır su da veriyorum.

losive

Hazır su

nergulsimsek

Kesinlkle hazır su veriyorum. Özellikle kedim akan sudan içmeyi çok seviyor, engellemiyorum ama o da çok sık değil zaten

AdaCoco

Hazır su