Çeşme Suyu Mu Hazır Su Mu Kullanıyorsunuz...

schemsire

Hazır mı su mu çeşme mi içiyor minik patilerimiz. Kimler ne veriyor yazabilir mi?

38 CEVAP

Basakdd6

Yaşadığınız yere bağlı ben çeşme suyu kullanıyorum

Ahmetemind

İçme suyundan kaynaklı hasta olan kedilerde var, şebeke suyundan hastalananlarda var. Çok tartışmalı bir konu ve net bir cevabı yok. İki farklı yerde iki kap var bende. Kedim ikisinde de içiyor. Birine içme suyu koyuyorum birine çeşme suyu. Çeşme suyunu koymadan önce en az 1 gün bekletiyorum temiz bir yerde

Fatih55

Hazır su en iyisi, ben uzun süredir hazır su kullanıyorum,

Patilehayati

Hazır şu kireçli su içirmeyi tercih etmiyorum

Selinece

Cevaplarda çoğu kişi hazır su verdiğinden bahsetmiş kendileri de hazır su yada arıtma suyu içiyorlarmış ama. Ben Çanakkaledeyim buranın çeşme suyu fazlasıyla temiz kendimiz de çeşmeden içiyoruz. O yüzden köpeğime de çeşme suyu vermekte bir sakınca görmüyorum. Ha ama eğer çeşme suyunu kendim kullanamıyor olsaydım köpeğime de hazır su alırdım.

Merve7

Arıtma suyu kullanıyorum

caglasskn

Ben hazır su veriyorum kedime

İçme suyu kullanıyorum. Bizim buradaki çeşme suları çok kireçli kendi içmediğim bir şeyi ona da içirmek istemem.