Zuzu Kuşumu Kaptı

Luckyssss

Kuşumu kedi kaptı evin içinde baya koşturduk kediyle agzından alabilmek için kuşumu aldık ama herhangi bir yerinde kırılma kanama yok ama durgun baya napıcagımı bilemedim ne yapmalıyım lütfen yardım edin çok halsiz şuan kalbim hala son hızla atıyo korkudan heycandan kendine gelirmi veya ölürmü yarın veterinere götürücem ama şimdilik ne yapabilirim

10 CEVAP

elaaaa

Benim kedim de kuşumu kapmıştı. Hata bacağını da kanatmıştı. Biraz durgun oluyorlar pek hareket etmiyorlar. Uyuyor gibi gözüküyorlar ama birkaç günde geçiyor. Sorun olmamıştı bizde. :))

Benim1kedimvar

Bu süreci atlatana kadar özellikle suyuna dikkat edin . yorulmayacagi bir yerde dursun . kediyi bir süre görmesin .

sudenazzzzz

sen onunla konuşmayı dene belki moreli yerine gelir

Luckyssss

Allahım çok üzülüyorum ya kediyide suçlamıyorum benim kendi sorumsuzluğum peki yinede yarın veterinere götürüyimmi

Luckyssss

GÜNCEL

elaaaa

İsterseniz bi götürün ama biz götürmemiştik ve kısa sürede toparlamıştı zaten. Bi izleyin hiç yemini yiyor mu suyunu içiyor mu. Ötüyor mu. Bizimki mamasını yiyor suyunu içiyordu ama ötmüyordu. Hiç hareketsizse götürün bence ama biraz da olsa hareket ediyorsa (mama yemek, su içmek, oyuncaklarıyla oynamak) gerek olduğunu zannetmiyorum.

Luckyssss

Yemek yiyo suyunu içiyo ama hareletsiz uyuyo

Luckyssss

Haraketsiz

Luckyssss

Tesekkürler şimdi biraz daha iyi ötmüyo ama kafesinin dısına falan cıkıyo Allahtan yanına eş almıştım o sürecte onu unutturur sanırım

Luckyssss

Tesekkürler zten suan daha iyi