1 Yaşında Kısır Kedime Sahiplendiremiyorum Barınak Hakkında Fikri Olanlar?

Gokhanozerdem

Bir çok sayfada ilan verdim tüm masraflarını karşılayacağım sahiplendiremedim. Barınak yada başka fikri olan?

15 CEVAP

gulsundusmez

kedi sahiplendirmek çok zor hele sokaktan aldıysanız birtish scotish exotic falan olsa uçar herkes.Barınak demek eşittir 10 günde ölüm

tugika

evet sevgiye ihtiyaçları var ama bombos evde durması bile o barınaklarda durmasından çok daha iyi.... lütfen yazın her yere özellikle instagramda sayfalara suzionline sık sık paylaşım yapıyor

Gokhanozerdem

Arkadaşlar herkese teşekkür ederim. Sahiplendirdim iyi bir aileye ilginiz için sağolun.

Niye sahiplendirme istiyorsunuz kesinlikle barınaklara bırakmayın 2 gün sonra öldü derler hayvan aç susuz ölür kalır orada

Gokhanozerdem

İstanbuldayım eğer yardımcı olabilirseniz bu konuda her türlü masraflarını karşılayabilirim.

Gokhanozerdem

İşlerimden dolayı bakamıyorum bu durumdan dolayı kedim çok rahatsız ilgi ve şefkate ihtiyacı var elimden geleni yapıyorum barınak dışında bir yer bulmak adına.

Merve203

İnstagramda kedi sahiplendirme yazdiginizda cikan sayfalara ilan verebilirseniz. Masum gözler diye bir sayfa daha var. Tabi siz bakmaya devam etseniz daha iyi olur. Size cok alismistir

tyguler

barınak = ☠

instagramda birçok sayfa var hepsine verin ilanı buraya petlebiye de koyun umarım biri sahiplenir.

duman_cat_world

Merhaba. LÜTFEN BARINAĞA BIRAKMAYIN! Sahiplendirme için ipuçlarının bulunduğu bir yazısı var Suzionline nın, linkini bırakıyorum okumanızı şiddetle tavsiye ederim. 👇
https://www.suzionline.com/kedi/ucretsiz-kedi-sahiplendirme-rehberi/

Umarım kısa sürede sahiplendirebilirsiniz. 🙏

miyav88

@Gokhanozerdem Barınağa göndermek=Ölüme göndermek başlığınızın cevabıdır bu iyi günler..

blue_hpood

hangi şehirdesiniz? belki sahiplenebilirim, geçici de olsa

blue_hpood

maalesef rizedeyim. bakabilmeyi isterdim, istanbul’da olsaydım en azından geçici yuva olurdum. istanbulda birkaç tanıdığım var, onlara bir sorayım, olumlu cevap alırsam, size dönüş yapacağım.

pompompurin

instagramdaki @kedi_sahiplendirme sayfasına ilan verin

baranertaga

HAYIR SAKIN BARINAĞA VERMEYİN BU ONUN SONU OLUR

Gokhanozerdem

Arkadaşlar öncelikle ilginiz için teşekkür ederim. Yardımcı olmak isterseniz sayfamda resimleri ve açıklaması mevcut paylaşabilirsiniz. Tekrardan teşekkürler.