Annem Yanlışlıkla Muhabbet Kuşuna Vurmuş Bayadır Titriyo Arada Tüylerini Kabartıyo Sürekli Uyuyo Nap

Kuslar

Çok acil annemin yanlışlıkla vurması sonucu kuşum sürekli titriyo uyukluyo ve tüylerini kabartıyo onun harici bir şey yapmıyo napmalıyım lütfen yardım edin

4 CEVAP

ousanus

Kuşun durumu şuan da nasıl

Eğer yeni kuş ise, sessiz bir odada yalnız bırakın, yem verin, kuş sesi açın. Eğer size alışmışsa onun ile azıcık oynayın

AdaCoco

Veterinere götürün, ciddi bir durum olabilir geçmiş olsun🙂