Annem Yanlışlıkla Muhabbet Kuşuna Vurmuş Bayadır Titriyo Arada Tüylerini Kabartıyo Sürekli Uyuyo Nap

Kuslar

Çok acil annemin yanlışlıkla vurması sonucu kuşum sürekli titriyo uyukluyo ve tüylerini kabartıyo onun harici bir şey yapmıyo napmalıyım lütfen yardım edin

7 CEVAP

mrcasper

biraz zaman tanıyın yürümesinde uçmasında proplemi yok ise kanama da yok ise bir proplem yok

mrcasper

bir veterinlere görünse iyi olur

Tarcin016

Genelde hastayken tüylerini kabartıp otururlar, bir yeri incinmiş olabilir. Çok geçmiş olsun. Yemini suyunu bulundurun, sıcak tutun. Petshopları arayıp sorabilirsiniz! Onlar çok kuşa baktıkları için bilgi sahibi olabiliyorlar!

Tarcin016

Belki size bir tavsiye verirler

Kuslar

Kanama veya yürümesinde problem yok ama uçmuyor sadece bir kere uçtu hiç bir şey yediremiyoruz su içmiyor titriyor ve sürekli uyuyor gözlerini nerdeyse hiç açmıyor ilgisini çeken şeylere bile bakmıyor bir şey olur mu çok korkuyoruz

Kuslar

Anladım teşekkürler yarın bulucaz veteriner artık

Kuslar

Evet veterinerler genelde kuşlarla çok ilgilenmiyor bugün daha iyi biraz da olsa yemini yedi kafesindeki aynaya gitti ama bir iki gagasını vurup hemen uyukluya kalıyor petshopa gideriz artık çok teşekkürler