Avmlerde Evcil Hayvan

Ecepablo

Arkadaşlar köpeğim 39 günlük pincher evde tek kalmasını istemiyorum avmye onla gidebilir miyim çantama koysam veya kutusunda olur mu acil cevap verseniz boyutu anca 1 karış

7 CEVAP

Nehir9

Bazıları kutusunda izin veriyor. Gideceğiniz yere göre değişir.

Nehir9

Bazıları kutusunda izin veriyor. Gideceğiniz yere göre değişir.

simbakedi

kutuda her yer izin verir diye dusunuyorum ama cantada her yere almayabilirler

Dobbyko

Nerde yaşadığınıza ve hangi avmye gittiğinize bağlı. İzmir'de çoğu AVM küçük ırk yada yavru köpeklerin avmye kucakta girmesine bile izin veriyor.

CalicoMinos

AVM ye evcil hayvan sokulmaz

CalicoMinos

AVM ye evcil hayvan sokulmaz

Jomioa

Ben kucağa almak şartı ile 4.5 aylık labrador retvier köpeğimle girmiştim ayrıca restorana da girdim senin kopegin küçük ırk zaten sorun yaşamazsın kucağına alırsan veya çantaya koyarsan