Kedimi Çiğ Besleme İle Desteklemek İstiyorum Önerileriniz

mrcasper

merhaba yavru kedimi ayda haftada 1 çiğ besleme ile desteklemek istiyorum suzionline blog tan biraz araştırdım ama pek fazla anlayamadım hangi etleri kullanmalıyım ek takviye kullanmalımıyım ...

8 CEVAP

simbakedi

cig besleme ile mama ayni anda kullanilmiyor. ya tam cig beslemeye gecmen lazim ya da tam mamaya devam. cig beslemeye tam gecemezsen tavuk et ciger vs haslayip suyuyla verebilirsin kedine.

blue_hpood

maalesef mamayla aynı anda olmaz. sıkıntı yaratır. fakat ciğer, tavuk, balık vs haşlayıp verebilirsiniz.

mrcasper

@simbakedi
cevabın için teşekkürler
ama neden aynı anda olmuyor

mrcasper

@simbakedi
cevabın için teşekkürler
ama neden aynı anda olmuyor

mrcasper

@simbakedi
cevabın için teşekkürler
ama neden aynı anda olmuyor

simbakedi

midenin dengesini bozuyordu diye hatirliyorum o yuzden. tavuk vs haslasan en az onun kadar saglikli olur merak etme. suyuyla birlikte ver istahla yer :)

mrcasper

tamamdır teşekkürler

pompompurin

çiğ ve pişmiş mamanın sindirim süresi farklı olduğu için aynı anda verilmemeli. arada raw for us'tan freeze dried ödül verebilirsiniz bence.