Kediler Şehiriçi Otobüse Alınıyor Mu?

mrybetul

Kedimi veterine götürmem gerek ama yol uzak. Ve arabayla gidebileceğim kimse yok. Otobüs veya tramvaya evcil hayvan alıyolar mı? Konya'da yaşıyorum şehirden şehire fark ediyorsa internete baktım ama bulamadım bir şey. Şehirlerarası için yazılar var.

8 CEVAP

aysekara1

Merhaba ben binmiştim sorun etmediler minibüse de bindim otobüse de. Zaten taşıma kabında olduğu için alıyorlar.

simbakedi

ben hep otobüsle gidiyorum boxta olduğu sürece sorun olmaz

Köpek sorun oluyor ama kedi kutunun içinde olduğu için sıkıntı çıkmaz. Laf eden olursa da (ki var böyle cins insanlar) hiç polemiğe girmeyin başka otobüse binin.

mrybetul

Tamamdır çok teşekkürler herkese :)

gulsundusmez

şehirlerarası otobüs bile yasak değil kaldı ki şehiriçi hiç bir araç yasak değil engelleyen olursa şikayet edeceğim de almama gibi bir hakları yok. Sadece kutuda olması gerekli

Zeeelis

gayet normal bir şey gibi binerseniz bi şey deme cesareti bulamıyorlar :) Veterinere ben de hep öyle götürdüm kışın.Eğer çok sıkıntı yapan biri olursa diğer otobüsü beklersiniz

moonssalute

Şoföre göre de değişiyor ama boxda olduğu sürece çoğunun sıkıntı edeceğini sanmıyorum

mrybetul

Geçen sene yazın tramvaya almamışlardı. O zaman tabi o kadar bilgili değildim 2 km yol yürüdüm sonra bir dolmuş yanımda durdu ne tarafa dedi kediyle alır mısınız dedim tabiki dedi o şekilde aldılar.ama otobüs ile ilgili bir bilgim yoktu bu yüzden yazma gereği duydum teşekkürler dediklerinizi yapacağım. :)