Kuşum Hapşırıyor

kuşum çok sık hapşırıyor ama çok ilgili dışkısı normal konuşuyor elime kur yapıyor ve neşeli üşüme ihtimali sıfır kafesi hep kaloriferin yanında ne yapabilirim

3 CEVAP

Bundan birşey olmaz bütün kuşlar hapşırır ama çok sık hapşırıyor ise veteriner gerekebilir

theyusra

bizimki de bazen hapşırmaya başlıyor hemen camları vs kapatıp vitamin ya da elma sirkesi veriyoruz geçiyor

Denizaytt

Kuşlar su içerken burun deliklerinden su kaçıyor ondan dolayı hapşururlar korkucak bir durum değil 🐣 ama hava soguk olsa bile kalorifer gibi bir şeyin yanına direk koyma bunalabilir.