Nd Az Tahıllı Tavuklu Kısır Kedi Maması Mı Yoksa Proplan Somonlu Kısır Kedi Maması Mı?

miyav88

merhaba başlıktada yer aldığı gibi sorum bu fakat bende biliyorum ndnin kaliteli olduğunu ama içeriklerine baktığımda protein ve yağ olarak neredeyse aynılar ve şöyle bi durumda var kedim tavuklu kedi mamalarınıda pek sevmiyor sizce hangisini almalıyım?

3 CEVAP

simbakedi

protein degerlerinin ayni olmasi ikisini bir yapmaz. ornegin birindeki protein kaynagi etken digerindeki tahildir daha cok. onemli olan bu. tavuklu sevmiyorsa kediniz tabiki baska mamalara bakabilirsiniz. ama nddeki baska aromali kisir kedi mamalarina baksaniz daha iyi olur.
cogu kotu mama dedigimiz mamalarda bile protein degerleri iyi dedigimiz mamalarda ayni. ama sorun protein kaynagi.

theyusra

n&d içerik açısından daha iyi olabilir ama şöyle bir gerçek var ki pro plan, hill's vs ile beslenen kediler daha uzun yaşıyor..

miyav88

@simbakedi ikisi arasından o zaman nd yi tercih ediyorum cevabın için teşekkür ederim..