Nolur Yardım Edin

ElifYamac

benim iki civcivim vardı biri bu sabah öldü maalesef o öldüğünden beri diğeri hiç susmuyor hayvanın boğazı yırtılacak artık bağırmaktan uyusun rahatlasın diye sıcak su filan yaptık ama hiç fayda etmedi yarın aldığımız beyfendiye geri vereceğiz ama sabaha kadar ölmesinden korkuyoruz çünkü hayvan hiç yemek yemiyor sadece bağırıyor yanına bir civciv almayı da yarın geri götüreceğimiz için mantıklı bulmuyoruz pek sizce ne yapmalıyız yine de yanına bir civciv alsak ona zarar verir mi bir de

7 CEVAP

aysekara1

Yanına bir civciv alsanız zarar vermez.

Yanına civciv alabilirsiniz zarar vereceğini sanmıyorum yine de ondan çok büyük ya da küçük olmamasına dikkat etmelisiniz.

gulsundusmez

BENDE ÇOK BAKTIM CİVCİV YANINA CİVCİV ALMALISINIZ BİZİM HEP YANIMIZDA OLMAK İSİTERDİ YERLERDEN ÇOK BOK TEMİZLEDİM AMA ONLARDAN ASLA VAZGEÇMEDİM

gulsundusmez

ALTINA GİEBİLECEĞİ GENİŞ BİR KUTU YAPSANIZ ALTINA GİRİP UYUR BÖYLE YUMUŞAK BATTANİYE KAZAK HIRKA ANNE DİYE YATAR BİZİM KOYNUMUZA KOYUNCA SUSARDI AZ MI KARNIMA SIÇTI :)

ElifYamac

çok teşekkür ederim yardımcı olduğunuz için dediğiniz gibi akşama zar zor bir civciv bulduk hayvanda öterek ölmekten kurtuldu sabah aldığımız beyfendiye geri verecektik ama başka yeni civcivlemiş bir tavuk onu kabul etmiş zaten küçüktü bayağı onun yanında kalmış öyle

Yanına arkadaş alabilirsin birşey olmaz

Latahzen27

Korkmuş yanina bi arkadaş almaniz lazim