Muhabbet Kuşu

tutkuasenaa

Öncelikle herkese merhaba. Bugün bahçede muhabbet kuşu buldum baya kötü durumdaydı çevrede sahibinide bulamadım gittim kafes yem aldım şuan durumu iyi ama evde kedim var ikisi yan yana olmuyor birde bende korkuyorum nasıl sahiplendirme olurum bilgisi olan var mı

7 CEVAP

CalicoMinos

İlanlara şöyle instegram da onlar Sahiplendirir

tutkuasenaa

Nasıl yani nereye yazmam gerekiyor

Pufininelifi

Petlebi’ den ilan açabilirsiniz. Bölgenizdeki veteriner, hayvan sahiplendirme instagram hesaplarından, sayfalarında ilan paylaşmalarını rica ederseniz geri çevireceklerini zannetmiyorum.

tutkuasenaa

Teşekkür ederimm

mrcasper

İstanbul Esenyurt tayım beki sahiplenebilirim

Ardfrt

merhaba bende muhabbet kuşu bulmuştum eve getirdim kedim biraz yakın temastaydı kuşla ama birşey yapmıyordu kuş gelsikten 2 gün sonra ishal oldu kuştan kediye asospara paraziti geçmiş mümkün olduğunca çabuk sahiplendirin

tutkuasenaa

Yaa teşekkür ederim cevaplarınız için