Felicia Mama Kullanan Memnun Olan Var Mı? Nasıl Bir Mama

gulsahecem

Maddi durumum maalesef kedimi royal canin hils acana proplan gibi mamalarla beslemeye yetmiyor. Felicia yı araştırdım biraz yorumları olumluydu. Kullanan var mı? Nasıl bir mama

3 CEVAP

Orta derece. Ne iyi ne kötü. Fena değil. Royal canin, pro plan, hills bunları önermem. Çok pahalılar ve gerçek et yok. Aynı zamanda bu üç mamanın tahılı fazla. Orta segmentte felicia, brit care, bozita gibi mamaları önerebilirim.

dezgicavus

Kendinize iyi gelirse neden olmasın, benim kendime iyi gelmedi, sevmedi ya kusar gibi yaptı ya da kustu :( bu sitede numuneleri vardı onlardan alıp deneyebilirsiniz :)

mrcasper

felicia orta fiyat orta segment bir mama bütçeniz bu fiyatlara ise tercih edilebilir