İki Aylık Kedi Hangi Mamaları Yer?

yurinae

2 aylık ankara kedisi besliyorum, birkaç haftadır kuru mama yiyor. sizce yaş mamaya mı geçiş yapmalıyım? bu yaşta ve ırkta hangisi daha uygundur?

1 CEVAP

simbakedi

kuru mama yiyorsa yedirmeye devam edin sorun olmaz. yas mamayi aralarda verebilirsiniz haftada 2-3 verseniz guzel olur buyudukce haftada 1 gibi azaltabilirsiniz. onun disinda tavuk haslayip rondodan gecirip suyuyla birlikte verirseniz de yer daha saglikli olur. ama mamaya devam edin bence zaten yiyormus. yas mama olarak uygun fiyatli gimcat kitten onerebilirim iyi icerikli ve ucuz a mazonda 5tl :) daha kaliteli olarak da schesir