Arkadaşlar Merhaba 4 Aylık Bi Yavru Kedim Var İki Gündür Kakasını Yapmıyor

Febrars

Arkadaşlar kedim iki gündür kakasını yapmıyor sebebi nedir sizce çözüm olarak nE önerirsiniz

6 CEVAP

simbakedi

kediniz daha cok kucuk 2 gun de beklemissiniz veterinere danissaniz daha saglikli olabilir

edmrcglu

çok küçük. kabızlık yaşıyor ya da bir şey yuttu veterinere götürmelisiniz

bence hiç düşünmeden veterinere götürün

Kedi eve yeni geldiyse daha sahiplenmemiş olabilir. Sizinle uzun zamandır yaşıyorsa evi biliyorsa yapmıyorsa sürekli kuru mama ile beslendiğinden olabilir strese girmiş olabilir. Anlayacağınız bir sür nedeni olabilir. En iyisi veterinerinize danışmak. Kedilerde dışkı konusu sağlıklark demek