Hayvan Hakları Yasası

Ixterenettt

Bu gün bi haber gördüm.. 'adam' sokaktaki yavru kedileri toplayıp fırında pişirmiş.. VE BUNUN CEZASI PARA CEZASI CANİLİK BU

7 CEVAP

gulsundusmez

evet japon istanbul'da olmuş 200 yavru kedi yazık nasıl can çekiştiler. O yüzden diyorum hep çevremizde sokağımızda ne kadar kedi köpek var kısırlaştırmamız lazım koruyamıyoruz hepsini imkansız ben maaşımla kısırlaştırıdm şu ana kadar 150 kedi düşünün şimdiye kadar doğmamış 300 canı kurtardım demek bu. O şerefsiz sınır dışı edildi haydi polisi yakaladı

aysekara1

Artık hayvanları da geçtiler besleyenlere de saldırıyor orospu çocukları. İsteseler bir günde çıkaracakları yasayı ne diye hala çıkarmıyorlar anlamıyorum. 2023 gelince çıkarırlar sanırım yasayı. Çıkarma yetkisi olup da çıkarmayanların Allah bin türlü belasını versin ne diyeyim.

baranertaga

Ben artık diyecek bir şey bulamadığım için bu tür konulara cevap yazamıyorum

tyguler

ciddi mi bu. şaka demenizi umuyorum

Hilalllllll

Evet o haberi bende çok gördüm adam japonmuş o adam içim o para cezası az bile

Ixterenettt

Upp

Ixterenettt

@aysekara1 katılıyorum ama o.... kelimeside doğru bence