Kedim Büyük Tuvaletini Yaparken Miyavliyor

erdemrabia632

Anneleri olmayan sokakta baktığımız bir Yavru kedi var ortalama bir buçuk iki aylık annesi olmadığı için kuru mama yaş mama ile besliyoruz. İştahı yok gibi gidip gelip mamasinin ucundan alıyor. Acaba mama mı sıkıntılı diye kuru mamanın üzerine et suyu döktüm yumuşayınca verdim yine biraz yedi ama diğer yavrulara göre az yediğini düşünüyorum.
Ayrıca büyük tuvaletini yaparken miyavliyor kabız değil normal dışkısı. Ne yapmam gerekir

7 CEVAP

melikecet

Mutamin Norveç somon yağı al iştahı için tuvaletini yaparken konuşuyorlar normal bişey benimkide öle

Eğer bağırıp yapmadan çıkıyorsa bir problem olabilir.

erdemrabia632

Az önce yine et ve et suyu koydum kabına azıcık yedi sonra oyun oynamaya başladı. Halsiz falan da değil ama endişeleniyorum

erdemrabia632

Ama acı çeker gibi miyavliyor ve sürekli kumu kazıyor sonra oyun oynamaya başlıyor

erbek

Bana da sorun varmış gibi görünmüyor, endişe etme. İştahı yerindeyse ve kabız da değilse, sorun yok :) Konuşur onlar öyle :)

melikecet

Benim kedimde öyle tuvaletini yaparken bir yandan da kuyruğu ile oynuyor 😂ve konuşuyor kendi kendine bebekliginden beri böyleydi normal bişey

melikecet

Kabızsa bir çay kadigi zeytin yağı verebilirsin