Merhaba, Hediye Olarak Gönderilen Felicia Konservesinin Son Kulanım Tarihi Nedir ?

Marfinim

Felicia Jöle İçinde Karışık Çeşit Tahılsız Kedi Konservesi 85gr

3 CEVAP

duman_cat_world

@Lils Ay pardon ya, ben pakette olandan bahsettiğini sanmıştım! Konserve olan iyi, aynen. Kusura bakmayın lütfen. 🙏

duman_cat_world

Merhaba, paketten pakete değişir bu, biz bilemeyiz :) Petlebi'de ürünün altında SKT'si yazıyordu yanlış hatırlamıyorsam; oradan bakabilirsiniz. Ayrıca imkanınız varsa sık sık kullanmayın o ürünü, içeriği kötü. İçerisinde şeker de var. Bu da kediler için çok zararlı. Körlüğe veya obeziteye neden olabilir.

Lils

Duman cat world felicia konserve içerik olarak çok iyi %60 et var. Plastik paket içinde olanı kötü