Yardım Edebilir Misiniz?

ecmerdmr

Arkadaşlar bu başımıza gelen 2.vasistas kedi vakası. Yardımsever olmayı anlıyorum, ben de kedi köpek besliyorum ama başı boş bırakmadım, bakamayacaksam evime almadım ve onu kendi doğasına bıraktım.

6 CEVAP

simbakedi

ilki yeterince akıllandırmadı mı ikinci kedinin de canı yakıldı? kaçıncıda anlaşılacak acaba 4-5-6? böyle ihmaller sonucu olan vakalara yardım etmeyi hiç uygun görmüyorum kendimce. ağlaya zırlaya ödesinler 5k parayı. o kadar yardıma ihtiyacı olan kedi köpek var bunların kendi ihmali sonucu zarar gören kediye kendileri baksın bir zahmet.

gozdeyilmaz

Bile isteye yapılan şeye hiç kimse yardımcı olmasın bence fipli bir sürü kedi var onlara yardımcı olsunlar. Kedi şükür ki tedavi olmuş sahipleri diyeceğimiz gerizekalılar paşa paşa ödesinler

ecmerdmr

Herkese selam arkadaşlar, ben aynı zamanda fiili kedilere yardım ediyorum, bir hesabım da var bu konu ile ilgili. Hiç sormayın yardımsever olacağım derken hayvanların hayatlarına mal oluyorlar. İnsan eve alır, camı açık bırak yani vasistas ne demek gerçekten...Zaten uyarıldı, önceden de başka bir komşumuzdu. Çok üzgününüz çünkü biz kedileri sitenin bahçesinde gayet güzel besliyoruz. Yardım edeceğim çünkü süreci biz yürütüyoruz, kadına fotoğrafları çektirdik sadece. Veteriner hekim de benim kedimin de hekimi. Kedi hamileyken önce içeri arıyor, sonra doğuruyor ve yavrularını verdik diyor 1-2 ay sonra (biz inanmadık), sonra işe giderken camı açık bırakıyor ve kedi tekrar hamile kalmış. Bu sürede vasistasa sıkışıyor. Çok üzgünüm. Hayvanseverlik bu değil bana göre...

CalicoMinos

Kadın hata yapmış buna rağmen buna para verilir mi, bilemiyorum her yerde bekleyen fip hastası bir yetişkin hastalığı bilmem ne bekleyen var bilerek niye eve alıyor kediyi

CalicoMinos

Kedi kısırlaştırma yapılsaydı daha iyi olurdu

ecmerdmr

Fipli kedilere* Instagram:[Fipliyiz (http://www.instagram.com/fipliyiz/?hl=en)