Neden Böyle Yiyor?

buduu

Kedim 10 aylık kısır bir kedi. Şu an Royal canin kısır kedi maması kullanıyoruz ve yerken bazı mama tanelerini kıramıyor, dişi kirilacak zannediyorum.Bundan önceki mamayi yerken de böyle oluyordu (mamadan kaynaklı mi acaba diye değiştirdik ve Royal canindeyiz şu an ama onu da eski maması gibi kıramıyor). Dişlerinde de sıkıntı yok. Neden böyledir acaba ne yapabiliriz lütfen fikirlerinizi belirtin çünkü şu anki Royal canin ve bundan önceki mamasindan beri gayet güzel yiyebiliyordu.Kisirlastirmayla alakası var mıdır ? Ne yapabiliriz ? Neden böyle?

31 CEVAP

buduu

Yani bozita,acana, mystick önerildi ve son olarak sindirim sıkıntısı yaşadığımız için önceden bozita öneriyorsunuz dimi. Ama nd,proplan, hills,Royal canin nedense hep bu markalar daha iyidir diye aklımda kalmış