Fiyat Performans Kısırlaştırılmış Kedi Maması

Kedim için güzel ama çokta pahalı olmayan kısır maması arıyorum. Önerilerinizi alabilir miyim?

5 CEVAP

Kediasigi4

Ben mystic ve prochoice'yi karıştırarak veriyorum, bunlardan önce uzun zaman felicia kullandım bir sorun olmadı benim kedimde, öneririm

Bozita f/p ya da on kiloluk nd az tahıllılar ama ne alırsanız alın önce denemek için ufak boy alın bence

simbakedi

içerik olarak beğendiğim için bozita öneririm. 10kg alınca kilosu çok uyguna denk geliyor

Lils

Bozita bence 10 LG alımda kilosu 37 liraya geliyor tavukluda.

CalicoMinos

Mysitic