Acana First Feast Mama Aldım Ama Kumda Kararsizim

Babayani

Acana First Feast Mama Aldım Ama Kumda Kararsizim

5 CEVAP

simbakedi

kum maalesef deneme yanılma işi. ever clean alamıyorsanız maalesef çoğu kum koku+topaklanma+tozsuzluk+kumun kokusuz olması vs birlikte sağlanmıyor hep bir yerlerden ödün vermeniz gerekiyor. ben feles tozsuz kedi kumunu kullanıyorum. önceden aldığım kumlarda hem kedim hem ben çok hapşırıyorduk bu kum 0 toz olduğu için gerçekten hiç sorun yaşamadım çok memnun kaldım. koku konusunun önüne karbonat atarak geçiyorum. baya faydası oluyor kuma karbonat atmanın. topaklanmasından da memnunum ben. sadece kokuda sorun yaşanabilir ama çiş ya da kaka kokmuyor asla. kumun kokusu oluyor. kokusuz kum zaten ama kumun kendi has kokusu olur ya evi havalandırmazsam ya da günde 2 kere temizlemezsem maalesef kumun has kokusu kalıyor. eğer istanbulda yaşıyorsanız a mazon pet center diye bir yer var fatih tarafında orda gel al fiyatı 30 tl. (bu arada kum kabının önüne kum aşırı dağılıyor ama ev içinde kum olmuyor. paspas biraz yardım etse de çok fazla kum oluyor ama kedim kum kabından koşarak çıktığı için de olabilir bu)

Palyaco

Cam pellete alıştırın tozsuz kokusuz doğal cam kokusu evde

Babayani

Bağlantı (Link) açıklamasını girin bu kumu çok ovuyorlar kullanan var mi

pompompurin

mama güzel seçim. kedilerinizin burun delikleri ufak olduğu için bentonitten uzak durup topaklanan çam peleti kullanmanızı tavsiye ederim. cats lucky kullanıyorum taneleri ufak olduğu için topaklanma diğer peletlere göre daha iyi ve kediler daha kolay alışıyor.

Babayani

Sizden rica etsem link atabilir misiniz