Yavru Kedi İçin Tuvalet Kumu Önerisi?

Heliosw

Proline markasının bebek pudralı kumunu almayı düşünüyorum kullanan varsa yardımcı olabilir mi daha iyi bir önerisi olan varsa da yoruma bekliyorum

3 CEVAP

CalicoMinos

Kesinlikle o markayı önermiyorum çok kötü bir kum parasını hak etmiyor

Önerdiğim kedi kumu markası
*İmkanın varsa. Clercan al
*mycat
*Vancat
*Reflex

Bunları öneriyorum
Al dene hepsini en çok hangisinden memnun kalırsanız kullanın.

simbakedi

https://sosyal.petlebi.com/soru-cevap/93074-feles-tozsuz-kedi-kumu-inceleme
ben bunu kullanıyorum çok memnunum. özellikle tozsuz olması benim için en büyük öncelik olduğu için bu kum bu konuda çok iyi. kkullandığınız kumu da denemedim yorumum yok onun için

diablerose

Kokusuz alin lutfen, bebek pudrasiymis sabun kokuluymus vs hep zararli hayvanin sagligina