Acil İyi Bir Kum Önerisi

Ekiny

Tozutmayan kokusunuz orta bütçede bir kum arayışı içindeyim bu konuda önerilerilerinizi paylaşırsanız sevinirim şimdiden teşekkürler

10 CEVAP

Jarvis12

Açıkçası bütün bentonit kumlar tozutuyor.Bu biraz da kullanım süresiyle alakalı.İlk etapta tozutmasa bile kullandıkça bütün kumlar tozutmaya başlıyor.Proline kullanmıştım.Ne aşırı tozuttu ne de hiç tozutmadı.Bence iyiydi.İyi olduğunu lindocat kullandıktan sonra anladım.Lindocat tavsiye etmem ama proline iyi bir kum bence.10 lt'si 23-30 tl arasında değişkenlik gösteriyor.Ben bir sonraki denememde şahsen OrgaKitty'ye şans vereceğim. Orta bütçe kategorisine girebilir sanırım. 10 lt'si 60tl civarında bir fiyatı var.

PumCatLitter

Buradan https://sosyal.petlebi.com/soru-cevap?q=pumcat inceleyebilirsiniz :))

Ever cleanle başlayıp piyasadaki pek çok kumu deneyip tekrar ever cleane döndüm uzun süre gidiyor toz yok topaklaşma çok iyi

simbakedi

https://sosyal.petlebi.com/soru-cevap/93074-feles-tozsuz-kedi-kumu-inceleme
ben bu kumu kullanıyorum çok memnunum. kumun içine karbonat atıyorum ve koku sorunum 0 oluyor. bu arada topaklanma sertliği konusunda evet aşırı sert değil ama parçalanmıyor da. sadece çişi kabın dibine yapmışsa kediniz o zaman küreğe yapışıyor.

Renklipati

Pumcat kullandım toz kosunda başarılı topaklanma da güzel tek sorun dağılması oda çok ince yapıya sahip olduğundan umarım bu sorunu çizerler o zaman tekrar geçiş yaparım

Biopetactive aktif karbon

MarCat kedi kumu var çok iyi o da olmazsa pro line kedi kumu o da olmazsa magicsand 👌🏻

mycat kokusuz aktif karbonlu kullanıyorum ve çok memnunum sadece bir tık dağılabiliyor ama benim için çok sıkıntı değil Proline ile aynı fiyatlarda bence denenebilir

merveunals

Vancat aktif karbonlu kullaniyorum bentonit oldugu icin biraz tozutuyor ama koku 0, 10litresi 30-35tlye aliyorum ben.

ever clean kullanıyorum 2 ay gidiyor çok memnunum biraz pahalı ama değer diye düşünüyorum