Kanaryam Halsiz

Nazqss

Benim bir kanaryam var ve bugün çok halsiz olmaya başladı kafesinin en alt yerinde pek hareket etmeden halsiz şekilde durdu. Şimdi de yem kabının orada o sekilde duruyor. Sizce bunun sebebi ne olabilir ne yapmalıyım? 😞

2 CEVAP

1Elif

Kuştan anlayan veteriner çok az. İstanbul’da iseniz ben Kartal’da Yarımada Veterinerliğe götürüyorum, Ahmet Bey de kanaryalarla ilgileniyor.
Cereyanda kalmış olabilir mi?

Nazqss

Vantilatör açıktı ama ona yakın bir yerde değildi. İstanbul da yaşamıyorum küçük bir şehirdeyim ve veterinerlerin hiçbiri kuşlarla ilgilenmiyor :(