Kafes Temizliği

ciko_

Kuşumun kafesini genelde 2-3 günde bi temizliyorum sizce günlük olarak mı temizlenmesi gerek veya ne kadar sürede temizlemeliyim

2 CEVAP

rifi85

Ben haftada birkez temizliyorum. suluğunu ise 2 günde bir. ancak temizlikte mutlaka sirkeli su kullan. hatta benim kuşum suyu sevmez ondan dolayı her hafta kafesini temizlerken kuşuma da sirkeli su ile fıs fıs yaparım.

Batuhanyldz

Kafesin içini her gün, tellerini tüneklerini ise haftada 1 temizliyorum