Acil - Hayvan Mezarlığı (Kocaeli)

Feronia

Gölcük / Kocaeli çevresinde bildiğiniz hayvan mezarlığı varsa yazabilir misiniz? Veya hayatını kaybetmiş bir kedi hayvan mezarlığı haricinde nereye gömülebilir?

5 CEVAP

Asu1834

çok geçmiş olsun, Allah sabır versin , çok üzüldüm 😥 bahçeniz varsa oraya gömebilirsiniz

Ozzey

Sizin ya da anlayisli bir tanidiginizin bahcesine gomebilirsiniz. Ama bir veterinere sorun en azindan gomme islemiyle ilgili neye dikkat edeceginizi soyler.

Anonymus998421

Öncelikle çok geçmiş olsun,allah sabır versin.Biz sokakta baktığımız bir çok kedi kaybettik.Evimizin yakınlarına boş arazi gibi ağaç ve çalılıklarla dolu yerlere gömdük :(

Ahmetemind

Çok geçmiş olsun :( Hayvan mezarlığı konusunda pek bilgim yok. Ancak diğer arkadaşların görüşlerine katılıyorum. Ben de bu durumu birçok kez yaşamak durumunda kaldım. Boş arazilere gömdüm ben de hep. Üst solunum yolu enfeksiyonu nedeniyle ölen üç yavru kedim vardı. Bulaşıcı olabileceğini düşünerek toz kireç ile beraber gömdüm. Bu işin doğrusu bu şekilde mi bilmiyorum tabi ki de. Ancak mantıklı olduğunu düşünüyorum ben

Hilalllllll

Derin gömdüğünüzde hiç bir sorun olmuyor bizde kedimiz gömdük bahçeye 6 ay oldu hiç bir koku felan olmadı ALLAH SABIR VERSİN