Pati Puan

Asu1834

Anket

pati puanlarla alabileceğimiz mamalar
(0 oy)
pati puanlarla alabileceğimiz ürünler
(20 oy)
pati puanlarla isim değiştirme
(0 oy)
başka
(4 oy)
Toplam (24 oy)

merhaba , pet lebinin bir yazısını görmüştüm. şey diyordu evet şuan yok ama yakında pati puanlara özel fırsatlarımız olacak! :) sizce bu fırsatlar ne olur?

14 CEVAP

tyguler

mama değilde ürün alabiliriz bence. mükemmel olur.

Beni aradılar şimdi bir hediye göndericeklermiş. Gelince görücem ne olduğunu

Asu1834

bilmem olabilir ama uzun zamandır getirmedilerse daha getirmeye niyetleri yoktur 😑

Renklipati

Aynen benide aradılar en kısa sürede hediye gönderecekler yazarız artık hepimize aynımı gönderdiler

Asu1834

aynen

simbakedi

uzun zamandir yakinda diyorlarmis sanirim

dilanbulent

Uzun zamandır öyle o. Belki indirim falan sağlarlar ürün alırken.

dezgicavus

Beni de aradılar bakalım ne gelecek hediye

Asu1834

geldiğinde söyleyin ne geldiğini merak ettim

Tamam haber ederim gelince :)

Palyaco

Beni bugün aradılar Hediye gondericeklermis

psabrk

Neden arıyorlar puanla ilgilimi ?

duman_cat_world

Alabileceğimiz mama yapacaklarını zannetmiyorum. Sırf pati puanım var diye ND alabilir miyim sizce? Bence pati puanla ürün alma veya hediyeler olabilir. Ama olacak mı, onu da bilmiyorum. 🤔🙂

Asu1834

mantıklı