Hayvanınız İle Yaşadığınız En Komik An Nedir?

dilanbulent

Hayvanınızla yaşadığınız en komik an nedir?

Benim kedim Bülent kızgınlığa girdiğinde tüm gece boyunca miyavlıyordu. Biz de onu kundak yapıp ayağımızda sallayarak uyutmaya çalışmıştık lkadmfhkadmfhopdakhlöçfy
Bizim için unutulmaz bir andı. Sizin böyle anlarınız var mı anlatır mısınız biraz eğlenelim :D

7 CEVAP

Hilalllllll

Benimde oğluşum vardı oyun oynatıyorum ipin ucunda top vardı ip elime dolanmıştı topt A bacağında sallanıyormuş Bi anda bacağıma yapıştı 😆😍🐱bacağımı salıyorum ama kedim düşmüyor bacağımdan o an çok güldüm ve korktum.....

Ama şimdi yok 😢

Asu1834

ben hafif hızlı adımlarla geçiyodum kedim ben ne olduğunu anlamadan bacağıma yapıştı o anki panikle ayağımı salladım bacağımı bıraktı ama daha da sinirlendi kollarını açarak yüzüme atladı o gün ondan güzel dayak yedim SAGFDHGAHGAHGachc k slslslsllslasssjsjsjsjsjs 😂

theyusra

daha Pandora'yı sahiplendiğimiz ilk zamanlardı, sahur yaparken bizi asla rahat bırakmıyordu biz de bilmediğimiz için salam veriyorduk oyalansın diye... sonra öğrenince vermeyeye başladık tabi ama bu zeki masadan salamın kokusunu almış, patisiyle ilk önce annemi dürtüp ondan sonra salamı göstermişti aşırı gülmüştük öşsöfşsöşsödiaödşs

mrcasper

Dün melek olan oğlumu ilk sahiplendiğimizde pışpış yapınca uyuyordu :):(

Siyammm

Benimkinin her hareketi komik. Yanında olmadığımda değişik sesler çıkartarak yanına gelmemi istiyor ama kendi yanım gelmiyor, çıkardığı ses şöyle ;
me-e-aw-waw-waw-waw

Asu1834

ama o başka bir kedimdi geçici olarak almıştık sonra arkadaşıma sahiplendirdim. adı Memati'ydi

Anonymus998421

Biz onunla olan hiç bir anımızı unutamıyoruz.Onunla geçirdiğimiz her an çok özel ve güzel.