Kedi Ve Yavrulara Vitamin Gerekli Mi

Siyammm

Kedim hamile arkadaşlar 2 hafta sonra doğuracak indirimde vets plus'ın iki tane vitaminini buldum. Kedim iyi besleniyor yinede yavrular ve kendisi için vitamine gerek olur mu macun şeklinde?

3 CEVAP

simbakedi

veterinerden ogrenin bence hamile kedi hassas bir konu biz verin deriz icindeki bir madde zarar verir falan. veteriner gorusu en iyisi bence

Ayben02

Hekime danışın kaliteli besleniyorsa çok gerek olmayabilir vitaminin de fazlası zarar

duman_cat_world

@simbakedi ye katılıyorum. 👏👍 Sonucta biz veteriner degiliz.