Acil Bakın Kuşum Ölecek Mi

Simgebykl

Misafirliğe gittik babama, babamda kuş vardı ve kedim zıplayarak kafesi devirip kuşu ağzına almıs, aceleyle hemen ağzından çıkarttım zor kurtardım ve kuşun gövdesini yardı çok kötü, ağlaya ağlya veterinere koştum. Veteriner tam zamanında geldiniz dedi ve pansuman yapılıp hemen ameliyata alındı kuş. Dikiş atıldı gövdesine, derin bir şekilde yarmıs. Şuan kuşun durumu iyi ayakta ama veterinere yaşama şansının olup olmadığını sorduğumda 2 gun kadar bekleyin, yarın kontrole gelin dedi. Kus suan hareket ediyor ama benim hala içim rahat değil. Bir şey olur mu yada böyle bir olay yaşayan var mı lütfen cevaplarsanız çok sevinirim

1 CEVAP

Zehranazz

Öncelikle çok geçmiş olsun dikkatli olunması gerek gerçekten kuşlar hassas lar siz eğer biraz daha geç gelseniz gerçekten kötü olurdu ama erken gitmişsiniz durumun ne olacağı belli olmaz suan ki durumu iyi gözükürse pek birsey olmaz ama dediğim gibi hassas olduklarından belli olmaz ilerleyen günlerde