Sizce Çok Mu Kilolu

Luckyssss

Sizce çok mu kilosu var :/ en son 8 kiloydu
İlk sahiplendiğimde boyuda ufaktı kucagımda bile tasıyabiliyordum şimdi tasıyamıyorum çok ağır oldu ve sanki sosis köpek gibi uzadı

21 CEVAP

Luckyssss

Köydeyiz birlikte gzyoz yanıma bi baktm yok nerde orda tezeklerin üstünde yuvarlanıyo bide yemeye çalısıyodu zor kurtardm valla eve getirip yıkadm sonra üstünde bildiğin yuvarlandı yaa piiiss

patili

Günde 1 öğün olmaz luckys. Günlük yemesi gereken miktarı 2ye bölüp sabah akşam verebilirsin

Luckyssss

diğer türlü eziyet olur diyosunuz yani

Benim1kedimvar

Anlayamadım fotograftaki kedi mi kopek mi ama. Kedinin boyle tuylusunu hic gormedim Ama eğer köpekse kilosu Bence gayet normal görünüyor

Luckyssss

Köpek :)

ursaminor

Ezgi kesin şişman der :D
Zilli'ye de fazla kilolu diyor 1,5kg bile değil üstelik eheheh
ama bana da biraz tıknaz göründü haberin olsun Luckyssss
çok şişko değil ama sanki meyilli gibi diyelim :)

Luckyssss

O yüZden günde bir kere veriyorum evet kilo almaya meyilli buldugu herseyi yiyor sokakta zor tutuyorum çok açboğaz :D

KedimVar

Bana normalden biraz gazla geldi.

Luckyssss

Evet yaa nasıl yapıcam bilemedim ama istanbula gidince direk veterinere gidicem

Gamzeakann

Kilosu gayet ideal görünüyor mama verdikten sonra bol bol oynatın hareket ettirin böylelikle kilo sorununu önlemiş olursunuz :)

Cotontzu_Siri

Ursaminor
Ben zilliye kilolu mu dedim :D değil ama

Bu köpüş kilolu ama. en fazla 6 kilo olabilir

Luckyssss

Bol bol egzersiz yapıyoruz :)

Goupe

kedi sandım dedim nasıl böyle tüyleri var falan :D

KedimVar

Böyle tüyleri olan kedi cinsleri de var. Kısa ve kıvırcık çok tatlı duruyorlar :D

Luckyssss

Acaba köpüşü kedimi yapsam :D