Lütfen Bakarmısınız

mrcasper

Bu gün marmarapark awm deki pet shop a uğradım camın arkasından 1 yavru kedi ve 2 yavru köpek vardı kedi bağırıyordu çıkmak istiyordu köpekler ölü gibi yatıyordu nefes aldıklarına bile emin değilim elimden hiçbir şey gelmedi hayvanların satılmasına karşıyım ve bu şartlarda görünce gerçekten çok sinirlendim şikayet edebileceğim bir yer yokmu bilgili olanlar yardım ederse sevinirim

1 CEVAP

yeni haydi polisleri çıktı onlar belki yardımcı olurlar uygulaması falanda vardı bir araştırın eğer petshopta hayvan satışınada engel olabiliyorlarsa şikayet edin