Lütfen Bakarmısınız

mrcasper

Bu gün marmarapark awm deki pet shop a uğradım camın arkasından 3 yavru kedi ve 2 yavru köpek vardı kedi bağırıyordu çıkmak istiyordu köpekler ölü gibi yatıyordu nefes aldıklarına bile emin değilim elimden hiçbir şey gelmedi hayvanların satılmasına karşıyım ve bu şartlarda görünce gerçekten çok sinirlendim şikayet edebileceğim bir yer yokmu bilgili olanlar yardım ederse sevinirim

7 CEVAP

Sindycan

Hayvanları Koruma Kanunu bir çıksın daha hayvan satışı yapamayacaklar. Cimer sonuç veriyor mu emin değilim deneyin yine de.

blue_hpood

daha iki gün önce iki ayrı petshopta british ve şu tüysüz kediden gördüm.. yazık..

deniznergis

evcil canlıların böyle cam kafeslerde ve mal gibi satılmasının ,sebebi bizleriz yani insan oğlu böyle yerlerden satın alarak ticarete ortak oluyoruz .parayı basıp ,sevgililer gününde ,dogum gününde hediye paketi yaptırıp boynuna kurdele takıp janjanlı kutularda sevğilisine,eşine çocuguna alanlar gördüm ben, bunlar bitmediği sürece o canlar satılmaya devam eder mal gibi .sipariş veriyor adınıda tam söyleyemiyor biritiş varmı diyor , hani basık kulaklı tabak suratlı ,evet var makinadan yeni çıktı tövbe tövbe bunların ağzına agzına kürekle vurucan :D

Cimere yazabilirsin ne zaman bir şikayette bulunsam ilgilenildi

Kedimine

orası nasıl biyerdi salaş falansa kork böyle kaliteliyse çok korkma
bende kaç kere köpeğim öldü falan sandım öyle yatıyorlar ki ama bi yokla köpekleri almak istediğini falan söyle kontrol et

mrcasper

cimer i denedim ama bir sorun var sanırım tc numarası giriş kısmı arızalı

Anonymus998421

Maalesef böyle durumlar çok sık yaşanıyor ve eminim çoğumuz yaşamışızdır.Söyleyebileceğim tek şey hayvan hakları yasası sorunu düzelmedikçe elimizden pek bir şey gelmiyor.