Kısırlaştırılmış Kedi Maması Önerisi

GultenTIKIT

fiyat kaygısı olmadan en iyi kısır kedi mamaları nelerdir, hangi mamaları önerirsiniz? teşekkürler şimdiden

7 CEVAP

Lils

Yüksek segment orijen, acana
nd, brit care
Açıkçası bunlar yerine kedimi dana eti ile beslemek daha mantıklı geliyor bana. Nd düşük tahıllı biraz daha uygun fiyatlı tabi.

Orta segment sanabelle, bozita
(Açıkçası Bozita çok içime sindi benim sadece tavuk ağırlıklı olması kötü geliyor bana. Henüz denemedim denemeyi düşünüyorum)

Düşük Golosi

Yerli malı felicia

simbakedi

cig beslemeyi de arastirip yapabilirseniz en iyisi o

Palyaco

Sanabella yada exclision hem lezzetli hem tüy sağlığı en iyi gelen mamalar

mrcasper

ProPlan,RoyalCanin,Hills,Nd,Acana

mervecetin

Kedimi yavrucuk dönemince N&d ve Acana yavru maması ile besledim. Oğlum 8 aylık. Kısırlaştırma operasyonumuz sonrası veterineriniz Acanayı değiştirmemizi önerdi. Yüksek protein kaynağı içermesi sebebiyle kullanmamızı önermedi. Özellikle yaz aylarında alerjik reaksiyon gösterme ihtimali olduğunu söyleyerek N&D ile devam etmemizi önerdi. Acana ile karıştırarak N&D ye geçiş yapacağız. Veteriner mamaları ile araştırma yaparak veteriner mamalarıyla devam etmek konusunda da düşünmüyor değilim.

Taste of wild miydi adı tam hatırlayamıyorum, orijen veya acana birde bravery bence iyi mamalar

Nur4

Trendline ve jugle kisirlastirilmis kedi masi fiyatida cok uygun 30 35 tl arasi