Süt Ve Balıktan Kediler Zehirlenir Mi?

Hilalllllll

Merhaba iyi akşamlar bahçede beslediğimiz 2 aylık 20 günlük kediler var şu anda ara sıra süt etmiyorlar evimizin üstünde petrol var ve oradaki adamlar mangal olsun yapıyorlar ara sıra adamlar kedilere yemek veriyorlar anneleri de yavrularına getiriyorlar eğer süt içip te birde balık yerseler bir şey olur mu İnternete tam bir sonuca ulaşamadım şimdiden teşekkür ederim.

5 CEVAP

Gelyahron

Sütteki laktozu sindiremiyor kediler

Zehranazz

20 günlük kediye bence balık verilmemeli

Hilalllllll

20 günlük deyil 2 ay 20 günlükler yani zehirlenir ler mi

Seymaaacaan

Eğer süt anne sütüyse sütten zehirlenmezler. Balığın kılçıkları boğazlarına takılmış olma ihtimali yüksek

Lils

1 saat civarı ara vererek kedime en fazla 1 tatlı kaşığı sütlü bir ürün verdiğimde bir şey olmadı ama miktar az olduğu için de olabilir.