Mama Yemeyen Yavru Kedilere Vitamin Alınmalı Mı

buusracikk

Merhaba. Daha önce bir-çok kez danışmıştım buraya ishal ve kusma şikayetleri olan kedilerim için. Biraz toparlanıyor gibiler ama hâlâ mama yemiyorlar sadece kuru mama değil yaş mama, haşlanmış tavuk, yumurta, patates vs hiç bir şey yediremiyorum. İştahlarını açmak için vitamin kullanmam gerekir mi? Yemek yemedikleri için bünyeleri zayıf kalıyor yemeleri de gerekiyor kusma olup olmadığına bakabilmem için. Veterinerimizden vitamin takviyesi istemeli miyim?

3 CEVAP

deryaguler

Bence en doğru bilgiyi veterineriniz verecektir, iyi günler dilerim :)

Bunu veterinere sorun mamadan da ishal olabiliyorlar

buusracikk

İshal sebebi iç parazitti. Mama yemeye ufak tefek başladılar ama hâlâ doyacak kadar yemiyorlar