Bir Ayağının Üzerine Basmıyor

selinnsenn

Erkek muhabbet kuşumuz şuanda bir ayağının üstüne hiç basmıyor parmaklarını da hiç kullanmıyor. Üst dirsek kısmına basmaya çalışıyor o da mecbur olunca. Veterinere ilk götüedüğümüzdr biraz daha iyiydi öndeki iki parmağını kullanıyordu. Veteriner de kırık çıkık vs olmadığını büyük ihtimalle incinme olduğunu söyledi beklerseniz geçer dedi. Ama daha kötüleşti artık hiç kullanmıyor öbür ayağının altı bile kızardı kabardı artık hep o ayağı kullanmaktan. Bir çözümü bir çaresi olan var mı? Ne yapabiliriz iyileşmesi için? Ya da ayağında ne sorun olabilir?

1 CEVAP

Benimki de böyle veteriner gerekebilir ayağı kanaması ihtimaliyle her zaman kuşun yanında olun vitamin verin sağlığı düzelecektir