Royal Canin/Pro Plan/Hills Hangi Yavru Kedi Maması?

Arzuarslan

Anket

Royal Canin Kitten
(5 oy)
Pro Plan Kitten
(21 oy)
Hill's Kitten
(6 oy)
Toplam (32 oy)

4 aylık kedim için Royal Canin'den yeni geçebileceğim bu seçeneklerden hangisini önerirsiniz arkadaşlar?
Başka öneri sormuyorum arkadaşlar, örneğin Nd/Acana/orijen mamaların daha iyi olduğunu biliyorum ancak bütçem onlara yetmiyor. O yüzden seçenekler sadece bunlar. :) Bu konuda sorduğum son soru artık 😸

10 CEVAP

dilanbulent

Bence Proplan. Nerdeyse aynı olan Advance var, onu da düşünebilirsiniz.

Ama bu saydıklarınız arasından Proplan derim. Sonrasında da Hills.

Ahmetemind

Bu üçü içinden en kalitelisinin Pro Plan olduğunu düşünüyorum ben

Psypsy

Bunlar içinden ben de proplanı tercih ettim. İçerik olarak daha iyi.

Phoenix3

N&D içeriğinden memnun olduğunuzu fakat bütçeniz yetmediği için alamadığınızı söylemişsiniz. A m a z o n uygulamasında N&D ocean kitten 137 TL yani burdaki Royal Caninden daha uygun. Haberiniz olsun diye söyledim sadece. Bunların üçünü de kullandım Royal Canin gereksiz pahalı, Hills henüz yeni kullanmaya başladığım için bir şey diyemiyorum. Bunlar arasından proplan bence. Ama kilo almaya müsait bir kediniz varsa dikkatli besleyin çünkü Proplan hızlı kilo aldırıyor diye biliyorum.

Seymaaacaan

Hills ya da proplan bence. Ayrıca nd’de şikayet oranı çok fazla, royal, proplan, hills’te çok az şikayet var ve neredeyse bütün veterinerler bu 3 markadan birini öneriyor. Veterinerler öneriyorsa vardır bir bildikleri. Belki yavrularımıza tahıl daha iyi geliyordur🤷🏻‍♀️

Ixterenettt

Proplan ((:

mrcasper

Deneyerek bulmanız kediniz için en iyisi olacaktır

Zehranazz

Bence hepsinden azar azar deneyerek bulun her kediye başka mama yarar çünkü

duman_cat_world

RC berbat zaten. Et yok içinde. Hill's ve Pro Plan daha iyiler ve benzerler. Ama Hill's bir tık daha iyi bence. ✨✨

Arzuarslan

Herkese çok teşekkür ederim baya bi şey oluştu kafamda :) Pro plan kilo yapar diyenler için benim bebeğim zaten biraz zayıf çok hızlı kilo almıyor, o yüzden belki iyi bile gelebilir. Sanırım pro plan alacağım :)