Kedim Dün Kustu Ve Hafif İshal Tarzında Kaka Yapti

Bugün ise sbahatandir her mama yedikten 2 saatte bir kusuyor yediğini ve sabah yine ishal tarzında kaka yapti
Sizce neyi var

3 CEVAP

Phoenix3

Bence de veterinere gidin. Hem ishal hem kusma... Yediği bir şey dokunmuş ya da bozuk bir şey yemiş olabilir. Daha yeniyse mama vermeyin biraz bekleyin. Mamadan mı değil mi gözlemlemiş olursunuz. Daha da devam ederse mutlaka veterinere gidin bir baksınlar geç olmadan. Geçmiş olsun

Ciddiye alınacak bir durum olduğunu düşünüyorum veterinere gitmenizi öneririm

indovf

Mamadan olabilir. Değiştirdiyseniz ve ya bayatladıysa. Ama veterinere bence de götürün