Kedi Kumu

Miralayy

Herkese merhaba. Kedi kumu tavsiyesine ihtiyacım var. Daha önce proline kullanıyorduk ama aşırı tozluydu. Şuan everclean kullanıyoruz aslında çok memnunum ama çok pahalı. Daha uygun olan ve memnun kaldığınız kum markalarını paylaşırmısınız

14 CEVAP

simbakedi

https://sosyal.petlebi.com/soru-cevap/93074-feles-tozsuz-kedi-kumu-inceleme
feles oneririm kesinlikle tozsuz bir kum. kuma karbonat atiyorum ben koku sorunu da 0a indi diyebilirim cok memnunum. eger istanbuldaysaniz a mazon pet center diye bir yer var fatihte orda gel al fiyati cok uyguna geliyor. tavsiye ediyorum siddetle :D

buduu

Ben de proline kullanıyorum ve gerçekten çok tozuyor hele ki kum kabına dökerken...10lt × 2 adet 50-55 arası veriyorum.@simbakedi feles ne kadar?

mycat aktif karbonlu kokusuz kesinlikle mükemmel bir kum ben çok memnundum

Miralayy

İstanbul da değilim :( ama felese bakacağım teşekkür ederim 🙂

Lils

Lindo cat fena değil bence.

theyusra

en güzeli reflex.. ondan sonra feles

Miralayy

Teşekkür ederim arkadaşlar 🤗

Zehranazz

Bende reflex kullanıyorum tozuyla tabi ama aşırı değil birde felesi duydum en çok

simbakedi

@buduu internette pahali 45-50 tl arasi kargo parasiz sanirim ama gel al fiyati 30-35 tl. 8L ama sorun yasamiyoruz ben zaten 15L koyuyordum hep yne ayni hesaba geliyor yani

MilkaBegum

Bence kesinlikle çam pelete geçmelisiniz hem daha sağlıklı hem toz sorunu, koku yok. Klozete atılabilmesi de gerçekten çok rahat oluyor

dilanbulent

Şu ana kadar birçok kum denedim. En memnun kaldığım kum Lindocat markası oldu. Hem de uygun fiyatlı.

Vancat aktif karbonlu olan kumunu kullandım. Tozutması bence az bundan önce proline kullanmıştım fena halde tozutuyordu o. Denemeni tavsiye ederim

buusracikk

Benty sendy marka bebek pudralı kum kullanıyorum yaşadığım yerdeki bir süpermarketten alıyorum toz yapmıyor topaklanma sorunu da yok 1 senedir aynı kumu kullanıyorum gayet de memnunum

Pofupof

Vancat Aktif karbon. İnanılmaz memnunum. Koku sıfır, toz az. Çevremde sahiplenen herkese bunu aldırdım. Pahalı geldiği için ikinciye almayanlar oldu ancak diğer kumları kullanınca tekrar buna döndüler :)