Kediler İçin En İyi Kuru Ve Yaş Mama Hangisidir

ugurorkide

Merhaba benim bir erkek bir dişi olmak üzere iki kedim var tabi hepimizin birer can yoldaşı vardır fakat en iyi yaş ve kuru mama hangidir hem vitaminkonusunda hem aşırı tüy dökme konusunda daha çok faydalı olan hangi üründür hepinize şimdiden çok teşekkür ederim

49 CEVAP

ugurorkide

Peki doğru olan mamaların isimlerini tam yazarmısınız rica etsem bilinçli olmak güzeldir tabi doğru bilgiler ışığında

Cotontzu_Siri

İlk yazdıklarımı araştırın o zaman.

Cotontzu_Siri

Önerdiğimden yazmadım. Yanlış anlaşılmasın.

ugurorkide

O zaman açıklayıcı sormak gerekir alınganlık değildir bu senin tarif ettiğin şekilde sonuçtan kimse kimseden üstün değildir hepimiz insanız

kediyildiz

Royalcanin kuru mama oneririm veteriner tavsiyesi banada

Cotontzu_Siri

kediyildiz
Royal canin hiç iyi değil, fiyatına da değmez. Kullanmanız neyse de, veteriner önerdi diye insanları yanlış yönlendirmeyin.

Cotontzu_Siri

Veteriner önerisiyle mama alarak büyük bir hata yapmış olduğunuz gerçeğini sizden saklayamayacağım. Ama artık benden öneri isterseniz vereceğim tek cevap ... olacak.

KedimVar

Veterinary ne onerdi acaba? Cunku genellikle royal canin proplan gibi markalar onerirler ve acikcasi o mamalarin iyi oldugu soylenemez. Tabi sizinki digerlerinden farkliysa orasini bilemem.

KedimVar

Siri yazmis zaten :))

dilaragg

Konuşmanın üzerinden baya geçmiş olduğunu bilerek bir şey sormak istiyorum cünkü düsündüklerime en yakın cevapları Siri vermiş internet camiasında neredeyse lakin ben şu işin içinden çıkarmıyorum kısır iki tane kedim var genel olarakta n&d düsük tahıllı 10 kg mama kullanıyordum. Bütçe olarak bi tık üzerine de çıkabilmem de mümkün. Ancak tavuk içerikli bir şey yedirmek istemiyorum pek. Ne önerirsiniz?

Eliflal245

Kuru :proplan

Yaş: bozita

satinalmayin

Başta yazan listedeki yaş ve kuru mamalar ve diğerleri gerçekten güzel n&d tahılsız kitten yada tahılsız herhangi bir türünü kullanabilirsiniz ben kullanıyorum problem yaşamıyorum birde coronayı dert etmeyin sadece iyi bakın bir çok kedi taşıyıcısı

Duman_1

Kuru mama ND
Yaş mama FELİX

Montana35

Ben kedime ortalama 7 aydır felicia kedi maması yediriyom daha önce royal canin yedirirdim hep fiyatı son dönemde bütçemi zorladığı için veteriner hekimim Felicia mamayı önerdi ilk önce yerli olduğunu duyunca tereddüt etsem de denemeye değer dedim ve aldım. Mama yerli ancak içerisindeki oranları inceledim ithal ürünlerden aşağı kalır yanı yok ve ortalama 2 ayda tüğ dökülmesi azaldı ve dışkı kokusunu baya Bi azalttı tabi Bi royal canin kadar olamayabilir ama ben çok memnun kaldım fiyat olarak uygun performans olarak kedim üzerinde olumlu birçok etki bıraktı diyebilirim tavsiye ederim.

Cotontzu_Siri

O kadar çok mama var ki. Siz bize bütçenizi (12kg mamaya ne kadar para verebilirsiniz?), kedinizin yaşını, kısır olup olmadığını, sağlık durumunu yazarsanız daha iyi öneride bulunabiliriz.