Kediler İçin En İyi Kuru Ve Yaş Mama Hangisidir

ugurorkide

Merhaba benim bir erkek bir dişi olmak üzere iki kedim var tabi hepimizin birer can yoldaşı vardır fakat en iyi yaş ve kuru mama hangidir hem vitaminkonusunda hem aşırı tüy dökme konusunda daha çok faydalı olan hangi üründür hepinize şimdiden çok teşekkür ederim

49 CEVAP

Cotontzu_Siri

Proline kullanan birine instinct önerip aptal durumuna düşmek istemiyorum. Ama mamaya ayırabileceğiniz bütçeyi bilmeden felicia demek de istemiyorum, çünkü boşuna daha kalitesiz bir mama vermiş olursunuz. Bu yüzden ya cevap verin, ya da kendiniz bulun.

ugurorkide

Teşekkürler hepinize ben gerekli bilgiyi veterinerden aldım aylık kardeş benim sadece canlara harcadığım bütçem 2500 ila 3000 arası sağolsun herkes en sağlam bilgi istişare yapıp asıl işin ehline sormakmış ... :))))))

yasement

iyiymiş bütçeniz birkaç konu aşağıda bi üye sıkışıkmış bu ay yardım etmek istermisiniz

Cotontzu_Siri

Merakıma yenik düşüyorum. Veteriner ne önerdi?

dilaragg

Bir de kedi köpek için tüylerine takviye ne önerirsiniz? İki scottish bir tane pomeranian ım var?

SelinTuksal

Ezgi hanıma siri_the_cotontzu instagramından veya http://Patipet.wordpress.com/contact
Kısmından ulaşabilirsiniz.

00ozlm00

Eğer iyi bir bütçen varsa ProPlan mükemmel yaş mamasında var ama ben ulaşılabilirlik açısından felix in sığır etli ve tavuklu olanını tercih ederim ayrıca saydığınız n&d royal canin gibi mamaların hepsi acayip fazla kokuyo mama kaplarına koyarken bile iğreniyorsun

mypet18

pro palan almayın yazmaktan bunaldım en kötü mama lütfen almayın

mypet18

eltarcinin yazdığı
Proplan kedi mamasının içeriği iyi mi? sorusundaki cevabına bakın

Merhaba, yorumları okudum ve dayanamayıp üye oldum.

Recai44

Royal canın fit 32 yi tavsiye ederim . Kedinin tüyleri iyi durumda dışkısı çok fazla kokmuyor. Bence alınmaya değer. 15 kg lik alırsanız biraz daha uyguna gelir.

ayse1310

İkisinde de n&d mamaları en iyisidir.

Spikespage

Doğru mamayı ona sürekli bakıp halinden anlayan Veteriner belirliyor, bir sorun, danışın ve mama önerisini uzmanından alın.

Umuthamza

Merhaba, benim 10 aylık dişi kesim henüz kısır değil ve tek çizgi Corona virüsü ihtimali çıktı. Çok halsiz ve iştahsızdı 2 aydın.Kilo kaybı yaşadı bir hayli.Şu anda 10 aylık 2000gr.Birçok mama değiştirdik ve yine ilk mamamız olan Hill’s Kitten Vet Essential’a döndük.Sizce en iyi mama önerisi nedir? Bilen varmı? Acilen iştahı açılması ve toparlanmasını istiyoruz artık. Bu arada bugün ton başlığına başladım bir kutuya bitirdi 80gr lık.