Kediler İçin En İyi Kuru Ve Yaş Mama Hangisidir

ugurorkide

Merhaba benim bir erkek bir dişi olmak üzere iki kedim var tabi hepimizin birer can yoldaşı vardır fakat en iyi yaş ve kuru mama hangidir hem vitaminkonusunda hem aşırı tüy dökme konusunda daha çok faydalı olan hangi üründür hepinize şimdiden çok teşekkür ederim

49 CEVAP

dilasirvan

Oof proplana mükemmel diiyp nd kokuyo diye almayın diyen var. Lütden içerik okumayı ve kedilerin beslenmelerini öğrenin. Yoksa veterinerler dahil çok yanlış yönlendiren insan var.

minnoskoss_123

Soru 2 yıl önce sorulmuş?

satinalmayin

50 yıl önce açılmış konu olsun sorun değil hala gündemde ise.

Felix tavsiye eden vetin diplomasından şüphe ediyorum migrosda indirimdeyken 100 e yakın paket almıştım sadece jölesini yedi kedilerim berbat bir mama suzi online yaşmama incelemesi felix mamaya bir bakın bakalım içinde ne var?

Evde yapın yaşmamanızı

satinalmayin

suzionline.com