Kısır Kedinize Ne Sıklıkla Yaş Mama Veriyorsunuz

Meltemmx32

Kısır kedime haftada 2-3 defa yaş mama veriyorum su içmesi Gerekiyor kendisi içiyor zaten ama yaş mama yiyerek su ihtiyacını tam karşılamış oluyor siz ne sıklıkla veriyorsunuz

5 CEVAP

Renklipati

Bizimkisi pek sevmiyor yaş mama haftada 400 Gr anca yiyor bir defa veriyorum

septikbaykus

haftada max 2.

AdaCoco

Ben haftada 1 veriyorum.

kuruvasan

Haftada bir veya 2 haftada bir veriyorum. Genelde yoğurtu biraz sulandırıp veriyorum yaş mamadan daha çok seviyor yoğurdu

Lils

En fazla 2günde bir az ya da çok et yiyor zaten benim kedim. Yaş mamayı daha çok ödül olarak kırk yılda 1 veriyorum. Şimdi 2 haftada 1 yiyecek şekilde yaş mama ayarladım