Doğurduktan Sonra Aşırı Zayiflik

ihsanure78

Sokakta beslediğim kedim doğum yaptıktan sonra bir deri bir kemik kaldı kuru mama veriyorum ama çok yemiyor nasıl kilo aldirabilirim

2 CEVAP

septikbaykus

Normal. Yavru emzirdiyse özellikle. Sürekli emziriyor ve yavruları kontrol ediyor . Hindi ciğer vs şeyleri haşlayıp verebilirsin.

Ben birde mutamin kullanıyorum omega 3 ve balık yağı içeriği. İştah açıp kilo aldırıyor

Renklipati

Evde yaş mama en azından yapıp verin ben öyle yaptım çabucak toparlandı sokaktaki can,tavuk göğsü haşlayıp verin sulu şekilde,varsa vitamin verin en azından aminosal uygun fiyatı suyuna damlatın ev yoğurdu kefir verin düzelir