Pati Puan Ne İşte Yarıyor?

iAllMoon

Mesela siz bu yazıya pati attınız bu ne işe yarıyor?

4 CEVAP

Renklipati

Şimdilik pati puan hiç bir işe yaramıyor ilerisi için birşey diyemem,bazan pati atıyoruz ki bildirimden görüyoruz cevap yazdıklarını

cfikirli

https://www.petlebi.com/rozetler İnceleyebilirsiniz.

deniznergis

yardıma ihtiyacı olanlara cevap verip sorularına cevap yazarsanız ,puan artışı olur ve petlebi sitesi size hediyeler yolluyor geçenlerde miskete 200 tl cıvarında hediye yaş mama yollamışlardı.

pobira

Bazı puanları yüksek kullanıcıları arayıp hediye göndereceklerini söylemişler