Hangi Kısır Kedi Mamasından Memnun Kaldınız?

Muffinli

Merhaba Hangi kısır kedi mamasından memnun kaldınız? ND hariç kalite olarak ona yakın mamalar varsa tercihim.

4 CEVAP

Renklipati

Acana maması hariç başka kullanmadığım için acana diyorum hem kısır mama sı güzel hemde grassland tüm yaşam evreleri için dönüşümlü vereceğim grassland bitti kısırına geçtim unutmadan acana pasifica da tüm evreler için bu üçünü de tavsiye ederim

dilanbulent

Proplan ve Advance çok iyidir. Şikayet oranları en düşük mamalardandır bu ikisi. Bazen bütçem olmadığı zaman mecburen Bonacibo alıyorum, param olunca da Proplan. Memnunum.

Zehranazz

Advance çok iyi bence

pompompurin

bozita geyikli tahılsız kısır kedi mamasını 3-4 aydır kullanıyorum. kilo problemi ve tüy dökümü yapmadı. tüyler yumuşacık. çok memnunum